Poszukiwany kandydat do Międzyuczelnianej Szkoły Doktorskiej Biotechnologii UG i GUMed

Termin rozpoczęcia rejestracji w systemie IRK to 1 lipca 2024r. a zakończenia 18 sierpnia 2024r. Kandydaci zostaną poinformowani za pomocą poczty elektronicznej o szczegółowym terminie rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim (okres 9-13 września 2024) i miejscu jej przeprowadzenia. Kandydat po pomyślnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej otrzyma stypendium oraz dodatek w wysokości 2500 PLN płacony z projektu NCN.
Oferuję wspaniałą atmosferę z zespole badawczym oraz możliwość zdobycia umiejętności posługiwania się najnowszymi technikami biologii molekularnej.

Opiekun tematu  badawczego
                                                                                             Prof. dr hab. Alicja Węgrzyn

Data publikacji: poniedziałek, 1. Lipiec 2024 - 13:11; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Lipiec 2024 - 13:12; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz